استند مجله و کاتالوگ

استند مجله و کاتالوگ

استند مجله از جمله قفسه فروشگاهی های ایده آلی هستند که برای استفاده بهینه از فضا مورد استفاده قرار میگیرند و هدف از ساخت آنها معرفی نشریات چاپی مانند ماهنامه٬ مجله٬ بروشور٬ CD , DVD و غیره در اماکنی است که محدودیت فضا دارند.

وجود این استندها در فروشگاه های خرده فروشی چون راه حلی کارا فروشگاه را از کمبود فضا نجات میدهد. در این راستا انواع استند مجله و کتاب با متریال های متفاوت فولادی٬ چوبی٬ شیشه ای با طراحی های مختلف و با کارایی های متفاوت ساخته میشوند٬ بعنوان مثال برخی مناسب قرارگیری روی زمین هستند و برخی مناسب روی میز و پیشخوان ها.
در این مقاله به معرفی استندهای فولادی در نوع ساده ۲۰ جایگاهی و حرفه ای ۱۰ ردیفه میپردازیم.

مدل استند فروشگاهی ۱۰ ردیفه ۲ ستونه
این مدل استند فروشگاهی در دو ردیف ۱۰ تایی هستند که در مجموع با ۲۰ مجله مختلف پر میشود به نحوی که تایتل و اطلاعات ظاهری مجله ها قابل تشخیص هستند.

به این ترتیب، انواع کاتالوگ ها، نشریات و مجلات می توانند با سهولت نمایش داده شوند.
عمق هر ردیف این استند مجله٬ ۱ اینچ است بنابرین تعداد مجله ای که میتوانند در این استند قرار بگیرند به عمق شان بستگی دارد.

در بالای استند مجله یک جایگاه قرارگیری لیبل تبلیغاتی وجود دارد که به کاربران اجازه می دهد معرفی مجلات استند را مطابق میل و سلیقه خود سفارشی کنند.

مثلا اگر استند مجله ای قرار است که مجله خاصی را در معرض نمایش قرار دهد میتواند با لیبلی که این مجله ها را معرفی میکند شناسایی شود. این استندهای نمایشی٬ در فروش اقلام چاپی خیلی قابل توجه و کارامد هستند.

استند کاتالوگ و مجله٬ اغلب در داروخانه ها٬ فروشگاه های هدیه

٬ سوپرمارکت ها و کتاب فروشی های بزرگ نظیر بوک سیتی دیده میشوند.
استند مجله ها٬ خیلی به سهولت قابل نصب و جداسازی بوده و خیلی ساده قابل نقل و انتقال هستند.

استند مجله که به قفسه ادبی هم معروف هستند از متریال سبک وزن ساخته میشوند و مقاومت لازم برای استفاده طولانی مدت را نیز دارند.

مشخصات ظاهری استند مجله و کاتالوگ
استندهایی که مناسب قرارگیری روی زمین هستند
جنس متریال: سیم فولادی جوشکاری٬ سبک وزن و محکم
دارای رنگ پودری سیاه و سفید با دوام
قفسه های یک یا دو ردیفه٬ تقسیم کننده ردیف قابل برداشتن است.
مخصوص کاتالوگ٬ بروشور٬ مجله و روزنامه
۲۰ مکان قرارگیری اقلام چاپی

استند فروشگاهی حرفه ای
مدل دیگری از استندها٬ استند CD/DVD هستند که در تفاوت با استند مجله ای که بالاتر توضیح دادیم٬ عرض بزرگتری دارد و از لحاظ عرضی چیزی در حدود ۵ دی وی دی کنار هم در هر ردیف نمایش می دهد.
این مدل در دو طرح مشکی و سفید که بسیار محکم هستند ساخته شده اند. استند های حرفه ای٬ ظاهر ساده ای دارند اما میتوانند اقلام متفاوتی از نشریات چاپی و کاتالوگ گرفته تا انواع سی دی و بازی های دی وی دی و غیره را جاسازی نماید.
میتوان این استند ها را در مکان هایی از فروشگاه که ترافیک رفت و آمدی کمتری دارد نصب کرد تا با نمایش جذابی که دارد٬ مشتری را به سمت های دیگر فروشگاه هدایت کند.
این استند ها همانند استند مجله ای دو ردیفه٬ در بالای استند دارای جایگاهی برای تابلوی تبلیغاتی که معرف این استند است می باشد.

همچنین نصب و جداسازی استند بسیار سریع است و این خاصیت سبب استفاده آن در اماکنی مانند نمایشگاه ها شده است.

گردآورنده: پارس الوند

استند مجله و کاتالوگ
استند مجله و کاتالوگ
استند مجله و کاتالوگ
استند مجله و کاتالوگ
استند مجله و کاتالوگ
استند مجله و کاتالوگ
استند مجله و کاتالوگ
استند مجله و کاتالوگ
استند مجله و کاتالوگ
استند مجله و کاتالوگ
درباره کاربر
susha

درج دیدگاه