قفسه بندی دارویی

قفسه بندی دارویی

مفاهیمی مدرن از قفسه های دارویی
از دیرباز٬ قفسه های دارویی٬ قفسه هایی ثابت فلزی شکل٬ بی روح و کاملا خشک بودند بطوریکه برای حرکت دادن یا تنظیم قفسه ها همواره با مشکل همراه بوده اند. امروزه قفسه ها شامل طراحی مفهومی مدرنی هستند که نه تنها قابل انعطاف هستند که در استفاده از فضا صرفه جویی کرده و علاوه بر سازماندهی داخلی٬ به جذابیت داروخانه ها افزوده اند.
تنی چند از ویژگی های قفسه های مدرن دارویی به شرح زیر است

قفسه های مدولار
همانطور که از ویژگی های قفسه مدولار انتظار میرود٬ این نوع قفسه ها دارای انعطاف پذیری بالا هستند. بسیار مقاوم و با دوام تولید میشوند. به گونه ای طراحی می گردد که مصرف کننده آن را به شکل دلخواه و مناسب فضای خود پیکربندی میکند و مجموعه این عوامل امکانی را فراهم می آورد که در بهینه سازی و چیدمان مناسب از فضای موجود بهترین بهره ممکن را برده شود.

طراحی دقیق
در طراحی این قفسه ها٬ دقت و ظرافتی به کار رفته است که اجزاء به سادگی از یکدیگر جدا میشوند و به همان سرعت میتوان قفسه هایی که با یکدیگر هماهنگی دارند را کنار هم پیکربندی کرده و یک محیط کار جذاب و دائمی را پدید آورد. معمولا تولید کننده در ساخت این قفسه ها از ترکیب های مختلفی از مواد اولیه چون چوب، لمینیت چوبی، پلاستیک یا فلز بهره می برد.

برای ذخیره سازی فضا ساخته شده
امروزه پیشخوان های داروخانه٬ تنها برای داروخانه ساخته نمیشوند بلکه در فضای مدرن امروز٬ طرح و دیزاین فضایی که به مشتری سرویس میدهید نیز از اهمیت خاصی برخوردار شده است. لذا داروخانه های جدید با ویژگی های نظیر زیر المان های زیر طراحی میشوند:

رنگ های متنوع
داروخانه میتواند شکلی کاملا خشک٬ بیروح و ناخوشایند باشد و یا چهره ای صمیمی که خوشامدگوی مشتریان است طراحی گردد. برای این منظور میتوان از قفسه های مدرن در انواع رنگ ها استفاده کرد و به طراحی داخلی داروخانه دیدی تازه و حرفه ای اهدا کرد.

سفارشی سازی
از ویژگی های ظاهری یک داروخانه میتواند قفسه هایی باشد که متناسب با اسباب و طرح فروشگاه سفارشی سازی شده باشد و جلوه ای زیبا و جذاب به محیط ارائه کرد. این امر میتواند باعث جذب بیشتر مشتری به داخل داروخانه شده و به راحتی افزایش فروش و مشتریان شما را در پی داشته باشد.
پنل های شکاف دار پشتی
این قابلیت قفسه ها موجب میشود که قفسه ها فورا تنظیم گشته و با لوله ها٬ یک ظاهر یک دست و حرفه ای را ایجاد کند.

لبه ها قفسه های افقی
قفسه داروخانه امروز با لبه های قفسه افقی، قابل تنظیم هستند. با قابلیت این لبه ها قفسه بندی برای چیدمان بهتر محصول می تواند مسطح یا کج باشد.

چند ایده برای قفسه بندی مدرن داروخانه
قفسه بندی گوندولا
این قفسه فولادی کلاسیک صنایع دارویی است، با ساخت و ساز سنگین ، انواع ارتفاع و عرض و قفسه قابل تنظیم است.

کابینت زیر پیشخوان داروخانه
این کابینت٬ محیط کاربری کارمند داروخانه را سازنده تر میکند٬ به طوریکه میتواند نسخه ها٬ دفترچه ها و سایر لوازم اداری را در آن قرار داد و در عین خدمت رسانی به مشتریان٬ لوازم و وسایل لازم ولی دست و پاگیر را سازماندهی کرد.
ایستگاه های کاری داروسازی امروزه چند منظوره هستند و میتوانند برای نیاز های مختلف متناسب باشند و از فضاهای کوچیک استفاده کنند.

سیستم دیواری
این سیستم دیواری قفسه های داروخانه٬ برای استفاده بهتر از فضای افقی داروخانه است.

سیستم Bay
این سیستم٬ راهروهای قفسه بندی داروخانه را در هر دو حالت باز بودن و یا بسته بودن سیستم Bay ایجاد میکند.

پایانه های سیستم بسته
این پایانه ها در انتهای هر واحد قفسه قرار میگیرد تا از هر فضای ایجاد بتوان به صورت جداگانه بهره برد.

پانل دیواری
این فضای ایجاد شده توسط این پانل ها٬ برای بهتر دیده شدن محصولات در ویترین دیواری هستند. به راحتی قابل تنظیم هستند و بسیار مقاوم. تنوع آنها زیاد است و میتوانند با لوازم جانبی نظیر سبدهای دیواری٬ مخازن٬ طاقچه های دیوارکوب و قفسه ها سفارشی شوند.

قفسه بندی داروخانه

قفسه بندی داروخانه

گردآورنده: پارس الوند

درباره کاربر
susha

درج دیدگاه